FAQ

Standardowy benefit sportowy, czy kulturowy kosztuje około 200 złotych miesięcznie w ujęciu jednego pracownika. Koszt naszej platformy zamyka się w kilkunastu złotych miesięcznie. Za kilkukrotnie niższą ceną ma Pan/i w ręku gotowe narzędzie do poprawy zdrowa psychicznego pracowników.

Według raportu Deloitte, każde 1 PLN zainwestowane we wsparcie zdrowia psychicznego pracowników zwraca się firmom w 4 PLN wzrostu produktywności i spadku rotacji pracowników.

Dbanie o zdrowie fizyczne (benefit sportowy) jest bardzo ważne. Jednak badania i rynek wskazują na wyraźne potrzeby pracowników w zakresie dobrobytu psychicznego. Dyrektorzy HR uznają zdrowie psychiczne jako obszar najbardziej unikalny ze wszystkich, który dotyczą dbania o  zdrowie pracowników. Wiążą go z emocjonalnym worklife balance, bezpieczeństwem psychicznym oraz kondycją psychiczną.

Najważniejszą wartością Mental Skills jest zaplecze – specjalistów, treści i tytułów które stoją za marką. Mamy za sobą ponad 25 lat doświadczenia i budowania branży psychologicznej w ujęciu edukacyjnym i lifestyle’owym.

Przedstawiając nowy benefit pracownikom, mówiąc o jakości zapewnionej przez markę Charaktery czy HR Business Partner – przedstawiasz pracownikom rzetelne, sprawdzone źródło informacji. Zapewniamy jakość w Twoim imieniu. Pracownik wie, że wybrałeś najlepsze, najbardziej jakościowe rozwiązanie na rynku.

Są problemy o których głośno się nie mówi. Zdrowie psychiczne jest jednym z największych tematów tabu w społeczeństwie. Np. według prof. dr. hab. n. med. Filipa Rybakowskiego z  Kliniki Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w  Poznaniu, olbrzymim problemem społecznym w  Polsce jest ukryta depresja, na którą może cierpieć nawet 7,5 miliona osób.

Odpowiedzi Państwo nie uzyskają, albo będzie ona odwrotna do zamierzonej. Badania potwierdzają, że dla osób ankietowanych problemy psychiczne są powodem do wstydu, choć nie powinny. Nie mówimy o tym głośno w gronie rodzinnym, tym bardziej w środowisku pracy. Dlatego ten benefit jest tak ważny. W cenie raptem kilkunastu złotych zapewniamy bezpieczeństwo i wsparcie pracownikowi.

Jakość materiałów zapewnia redakcja czasopisma Charaktery, HRBP, PWP. Od ponad 25 lat nasi specjaliści kształtują rynek psychologiczny w Polsce.

Miesięcznie dodajemy dziesiątki materiałów i gwarantujemy tą częstotliwość. Na platformę na bieżąco trafiają aktualne treści z rynku.

Pracownicy są bardziej kreatywni i  są w  stanie osiągnąć wyższy poziom wydajności pracy, gdy znajdują się w zdrowym psychicznie środowisku pracy. Realny benefit który pokaże, że dbasz o to, aby pracownik czuł się dobrze.